Produktet

EXCITO-OSSMO
1 Maj, 2017
Filtër AIPRO5
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

SP75155XXX

Sistemi i kundërt i osmozës me shtatë faza bazuar në fishekë in-line me fishek AIMRO, fishek jonizues AIFIR2000 dhe një pompë.

Kategori:
Përshkrim

Sistemi i kundërt i osmozës me shtatë faza bazuar në fishekë in-line me fishek AIMRO, fishek jonizues AIFIR2000 dhe një pompë. Ndërtuar nga komponentët e çertifikuar NSF. Për shkak të cilësisë së membranës së lartë është e mundur të pastrohet deri në 280 litra ujë në ditë. Vlerësimi i vogël i mikronit 0.0001 μm, lejon për të hequr shumicën e ndotësve nga uji duke përfshirë bakteret dhe viruset. Sistemi është i pajisur me fishek pas filtrimit në linjë (AICRO), i cili përmirëson shijen dhe aromën e ujit dhe fishekës AIMRO mineralizing që pasuron ujin me minerale të tilla si kalcium dhe magnez dhe fishek jonizues AIFIR2000. Sistemi ofrohet me një rakord të dyfishtë që lejon grumbullimin e ujit direkt pas membranës RO dhe / ose pas ri-mineralizimit. Përveç kësaj, një pompë përforcuese u shtua, kjo lejon instalimin e sistemit në instalim ku presioni i ujit është më i ulët se 2,8 bar.

 

Seti përfshin:

  •  Sistem EXCITO-SP75155XXX, AIPRO-20M-AQ, AICRO-L-AQ, AIPRO-1M-AQ, AICRO, AIMRO,
  • fishekë AIFIR2000,
  • pompë M1207515,
  • membrana RO TFC-75F,
  • rubin FXFCH16-C, 1/2 “dhe 3/8”,
  • tub,
  • udhëzim, pajisje dhe kuti me ngjyra.
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SP75155XXX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.