Produktet

EXCITO-CL
1 Maj, 2017
EXCITO-OSSMO
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

RX55249516 (Osmozë)

Sistemi  me 5 hapa  i osmozës. Përbërë nga komponentët e certifikuar NSF dhe WRAS. Për shkak të cilësisë së membranës së lartë pastron deri në 280 litra

Kategori:
Përshkrim

Sistemi  me 5 hapa  i osmozës. Përbërë nga komponentët e certifikuar NSF dhe WRAS. Për shkak të cilësisë së membranës së lartë është e mundur të pastrohet deri në 280 litra ujë në ditë. Vlerësimi i vogël i mikronit 0.0001 μm, lejon për të hequr shumicën e ndotësve nga uji duke përfshirë bakteret dhe viruset. Sistemi është i pajisur me fishek karbonik pas filtrimit (AICRO), i cili përmirëson shijen dhe aromën e ujit.

Seti përfshin:

  • Sistem EXCITO-RX55249516 (RX54111XXX), FCPS5, FCCA, FCCBL, FCPS20,
  • fishekë AICRO dhe membranë RO TFC-75F,
  • rakord FXFCH17-C,
  •  lidhës i ujit të ushqimit 1/2 “dhe 3/8”
  • Udhëzim, pajisje dhe kuti me ngjyra.
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RX55249516 (Osmozë)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.