Produktet

FP2-W-K1
1 Maj, 2017
FP3-HJ-K1 (4 filtra)
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

FP3-K1 (3 faza)

Filtri me ujë me 3 faza, i përbërë nga komponentë të certifikuar NSF dhe WRAS. Sistemi përfshin Kartpgrafinë FCPS5 filtër, i cili heq sedimentet si rëra, mërzi

Kategori:
Përshkrim

Filtri me ujë me 3 faza, i përbërë nga komponentë të certifikuar NSF dhe WRAS. Sistemi përfshin Kartpgrafinë FCPS5 filtër, i cili heq sedimentet si rëra, mërzi, ndryshk, solide të pezulluara deri në 5 μm, fisheku FCCST2 redukton fortësinë e ujit dhe përqendrimin e hekurit. FCCBKDF heq klorin, pesticidet, lëndën organike, zvogëlon përqendrimin e metaleve të rënda, si dhe përmirëson shijen dhe erën e ujit, ekspozon vetitë bakteriostatike.

Seti përfshin:

  • FP3-K1 sistem, FCPS5, FCCST2,
  • fishekë FCCBKDF,
  • rubinet FXFCH17-C,
  • lidhës i ujit të ushqimit 1/2 “, tub,
  • udhëzim dhe kuti me ngjyra
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FP3-K1 (3 faza)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.