Produktet

FP3-K1 (3 faza)
1 Maj, 2017
EXCITO-ST
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

FP3-HJ-K1 (4 filtra)

4 filtër me ujë nën ujë dhe me membranë UF. Përbërë nga komponentët e certifikuar NSF dhe WRAS. Sistemi përfshin kartografi FCPS5 filtër

Kategori:
Përshkrim

4 filtër me ujë nën ujë dhe me membranë UF. Përbërë nga komponentët e certifikuar NSF dhe WRAS. Sistemi përfshin kartografi FCPS5 filtër, i cili heq sedimentet si rëra, mërzi, ndryshk, solide të pezulluara deri në 5 μm, fishek FCCST2 redukton fortësinë e ujit dhe përqendrimin e hekurit. FCCBKDF heq klorin, pesticidet, lëndën organike, zvogëlon përqendrimin e metaleve të rënda, si dhe përmirëson shijen dhe erën e ujit, ekspozon vetitë bakteriostatike. Membrana UF largon ndotësit nga uji jo më të vogël se 0.02 mikronë, duke përfshirë shumicën e baktereve dhe viruseve.

 

Seti përfshin:

  • sistemin FP3-HJ-K1, FCPS5, FCCST2,
  • fishekë FCCBKDF,
  • membranë TLCHF-2T UF,
  • rakord FXFCH17-C,
  • lidhës i ujit të ushqimit 1/2 “,
  • tub,
  • udhëzim dhe kuti me ngjyra.
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FP3-HJ-K1 (4 filtra)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.