Produktet

FHPRNx 10 “
1 Maj, 2017
FP3-K1 (3 faza)
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

FP2-W-K1

2 filtrues të përbërë nga komponentë të certifikuar NSF dhe WRAS. Sistemi përfshin kartografinë FCPS5 filtër, e cila heq sedimentet si rëra, mërzi, ndryshk

Kategori:
Përshkrim

2 filtrues të përbërë nga komponentë të certifikuar NSF dhe WRAS. Sistemi përfshin kartografinë FCPS5 filtër, e cila heq sedimentet si rëra, mërzi, ndryshk, solide të pezulluara deri në 5 μm, dhe FCCBL që heq klorin e lirë, pesticide të caktuara, komponime organike, përmirëson shijen dhe aromën e ujit.

 

Seti përfshin:

  • filtër FP2-W-K1, FCPS5,
  • fishekë FCCBL,
  • rubinet FXFCH5,
  • lidhës i ujit të ushqimit 1/2 “, tub, udhëzim.
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FP2-W-K1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.