Produktet

Filtri AIPRO
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

Filtri AIPRO-CL

Fisheku i filtrit të për pastrim të mbetjeve të ujit. Fisheku heq mbetje të tilla si rëra, baltë, ndryshk dhe solide të pezulluara. E disponueshme me lidhje 1/4 “NPT

Kategori:
Përshkrim

Fisheku i filtrit të për pastrim të mbetjeve të ujit. Fisheku heq mbetje të tilla si rëra, baltë, ndryshk dhe solide të pezulluara. E disponueshme me lidhje 1/4 “NPT

  • Madhësitë e disponueshme: 2 “x 10”
  • Vlerësimi mikron në dispozicion: 5
  • Temperatura e punës: 2 – 45 gradë celcius
  • Jetëgjatësia: 3 – 6 muaj (në varësi të cilësisë së ujit).
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filtri AIPRO-CL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.