Produktet

SP75155XXX
1 Maj, 2017
Filtri AIPRO
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

Filtër AIPRO5

Filtri i sedimentit, i cili heq sedimentet si rëra, smërxhi, ndryshku dhe solide të pezulluara. E disponueshme me lidhje 1/4 “NPT.

Kategori:
Përshkrim

Filtri i sedimentit, i cili heq sedimentet si rëra, smërxhi, ndryshku dhe solide të pezulluara. E disponueshme me lidhje 1/4 “NPT.

  • Madhësitë e disponueshme: 2 “x 6”
  • Vlerësimi mikron në dispozicion: 5
  • Temperatura e punës: 2OC – 45OC
  • Jetëgjatësia: 3 – 6 muaj (në varësi të cilësisë së ujit).
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filtër AIPRO5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.