Produktet

FHPLx-D – 10″ (inch)
1 Maj, 2017
FP2-W-K1
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

FHPRNx 10 “

FHPRNx 10 ” në shtresën e filtrit të linjës me valvulës ka lehtësues presioni dhe dy o-unaza, gyp blu. E disponueshme me futje prej bronzi: 1/2 “, 3/4” ose 1 “BSP

Kategori:
Përshkrim

FHPRNx 10 ” në shtresën e filtrit të linjës me valvulës ka lehtësues presioni dhe dy o-unaza, gyp blu. E disponueshme me futje prej bronzi: 1/2 “, 3/4” ose 1 “BSP. Dizajni në kombinim me dy O-unaza (një kokë brenda filtrit dhe e dyta në skajin e gypit të filtrit), siguron performancë maksimale të rrjedhjes.

Në dispozicion janë disa lloje:

FHPRN12 – 1/2 ”

FHPRN34 – 3/4 ”

FHPRN1 – 1 “

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FHPRNx 10 “”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.