Produktet

EG14WWAQ-4 – 10″
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

FHPR5-X-WB 5

FHPR5-X-WB 5, me tre filtra, me valvula lehtësim presioni dhe transparente, mbështetëse në rritje me vida

Kategori:
Përshkrim

FHPR5-X-WB 5, me tre filtra, me valvula lehtësim presioni dhe transparente, mbështetëse në rritje me vida, pikëllim, filtër bakteriostatik.

Në dispozicion janë disa lloje :

FHPR5-12-WB – 1/2 ”

FHPR5-34-WB – 3/4 ”

FHPR5-1-WB – 1 “

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FHPR5-X-WB 5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.