Produktet

EG14WWAQ-4 – 10″
1 Maj, 2017
FHPRNx 10 “
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

FHPLx-D – 10″ (inch)

FHPLx-D – 10 “, i cili përbëhet nga dy pjesë: një gyp transparent dhe kokë me 1/4” NPT ose 3/8 “NPT hyrëse / Sistemet e kundërt të filtrimit

Kategori:
Përshkrim

FHPLx-D – 10 “, i cili përbëhet nga dy pjesë: një gyp transparent dhe kokë me 1/4” NPT ose 3/8 “NPT hyrëse / Sistemet e kundërt të filtrimit. Dizajni në kombinim me dy O-unaza (një kokë brenda filtrit dhe e dyta në skajin e gypit të filtrit), siguron performancë maksimale të rrjedhjeve.

Në dispozicion janë disa lloje :

FHPL14-D – 1/4 “NPT,

FHPL38-D – 3/8 “NPT.

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FHPLx-D – 10″ (inch)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.