Produktet

FP3-HJ-K1 (4 filtra)
1 Maj, 2017
EXCITO-CL
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

EXCITO-ST

Filtri i ujit me 4 shkallëzime në shtresën estetike dhe me membranë UF. Ndërtuar nga komponentët e certifikuar NSF dhe WRAS.

Kategori:
Përshkrim

Filtri i ujit me 4 shkallëzime në shtresën estetike dhe me membranë UF. Ndërtuar nga komponentët e certifikuar NSF dhe WRAS. Sistemi përfshin AIPRO-1M-AQ dhe AIPRO-20M-AQ filtrat e filtrave, të cilat heqin sedimentet si rëra, mërzi, ndryshk, solide të pezulluara deri në 5 μm. AISTRO-L-AQ redukton fortësinë e ujit. AXRO-L4 karikimi i karbonit me karbon të aktivizuar largon klorin, pesticidet, lëndën organike, zvogëlon përqendrimin e metaleve të rënda, përmirëson shijen dhe erën e ujit, shfaq vetitë bakteriostatike.

Seti përfshin:

  • Sistem EXCITO-ST, AIPRO-1M-AQ, AIPRO-20M-AQ, AISTR-L-AQ,
  • fishekë AICRO-L4,
  • rakord FXFCH17-C,
  • lidhës i ujit të ushqimit 1/2 “,
  • tub
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “EXCITO-ST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.