Produktet

RX55249516 (Osmozë)
1 Maj, 2017
SP75155XXX
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

EXCITO-OSSMO

Sistemi i filtrimit me katër faza të RO me dizajn modern, të pajisur me membranën TFC-70F-TW RO dhe fishekët e fundit të filtrit të tipit TWIST

Kategori:
Përshkrim

Sistemi i filtrimit me katër faza të RO me dizajn modern, të pajisur me membranën TFC-70F-TW RO dhe fishekët e fundit të filtrit të tipit TWIST. Përbërë nga komponentët e çertifikuar NSF. Sistemi përmban fishekë moderne të llojit TWIST që lejon zëvendësimin e shpejtë dhe të lehtë të fishekut pa përdorur mjete të posaçme. Për shkak të cilësisë së membranës së lartë është e mundur të pastrohet deri në 280 litra ujë në ditë. Vlerësimi i vogël i mikronit 0.0001 μm, lejon për të hequr shumicën e ndotësve nga uji duke përfshirë bakteret dhe viruset. Sistemi është i pajisur me fishek mineralizues të karbonit, i cili përmirëson shijen dhe aromën e ujit, si dhe pasuron ujin me minerale thelbësore për organizmin si kalcium dhe magnez.

 

Seti përfshin:

  • Sistemin EXCITO-OSSMO, AIPRO-1M-TW, FCCBL-S-TW,
  • fishekë FCCM-TW dhe membranën TFC-70F-TW RO,
  • lidhësin e ujit të ushqimit 1/2 “,
  • tubin, tankin,
  •  instruksionin dhe kuti me ngjyra
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “EXCITO-OSSMO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.