Produktet

EXCITO-ST
1 Maj, 2017
RX55249516 (Osmozë)
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

EXCITO-CL

Sistemi 5-fazor i filtrimit të ujit alkaline të përbërë nga komponentë të certifikuar NSF. Sistemi është i pajisur me fishekë filtrash moderne, transparentë.

Kategori:
Përshkrim

Sistemi 5-fazor i filtrimit të ujit alkaline të përbërë nga komponentë të certifikuar NSF. Sistemi është i pajisur me fishekë filtrash moderne, transparentë. Është e mundur të merret ujë me potencial të ORP të ulur deri në -100 mV. Shfrytëzimi i teknologjisë BACinix ™ nanosilver zgjat jetëgjatësinë e fishekëve. Sistemi heq sedimentet si rëra, mërzi, ndryshk, klorin, komponimet organike, redukton fortësinë e ujit dhe përmirëson shijen dhe aromën e ujit.

 

Seti përfshin:

  • Sistem EXCITO-CL, AIPRO-1M-CL, AISI-L-CL, FCCBL-S-CL, AIFIR-200, AICRO-AB fishekë,
  • rakord FXFCH17-C,
  • Udhëzim dhe kuti me ngjyra.
Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “EXCITO-CL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.