Produktet

FHPR5-X-WB 5
1 Maj, 2017
FHPLx-D – 10″ (inch)
1 Maj, 2017
Shikoji të gjitha

EG14WWAQ-4 – 10″

EG14WWAQ-4 – 10 “,  përbëhet nga dy pjesë: një gyp i bardhë dhe kokë me 1/4 “NPT. EG14WWAQ-4, mund të përdoret për sistemet e filtrimit RO

Kategori:
Përshkrim

EG14WWAQ-4 – 10 “,  përbëhet nga dy pjesë: një gyp i bardhë dhe kokë me 1/4 “NPT. EG14WWAQ-4, mund të përdoret për sistemet e filtrimit RO dhe Under-counter. Dizajni në kombinim me dy O-unaza (një kokë brenda filtrit dhe e dyta në skajin e gypit të filtrit), siguron performancë maksimale të rrjedhjeve

Përshtypje (0)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “EG14WWAQ-4 – 10″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.